Çöp Konteyneri, Metal Çöp Konteyneri, Geri Dönüşüm Kutusu
  • ✆ (+90 216) 577 6543
  • ✉ E-Mail
PASPAS GEN TR I Gvenlik Bildirimi
ANA SAYFA >
Gizlilik ve Güvenlik Bildirimi
 

COPKONTEYNERI.GEN.TR' de tüm bilgileriniz % 100 güven altındadır. COPKONTEYNERI.GEN.TR' deki ilk hedef müşteri güvenliğidir ve bu güvenliği sağlamak için gerekli donanım ve güvenlik alt yapısı sağlanmıştır.

Kişisel bilgileriniz, COPKONTEYNERI.GEN.TR tarafından size daha iyi hizmet sunmak amacı ile veri tabanımızda gizlenmektedir. COPKONTEYNERI.GEN.TR' de girdiğiniz tüm bilgilerin gizliliği ve bütünlüğü 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır . Kişisel bilgileriniz bilgisayarınızdan COPKONTEYNERI.GEN.TR' sitesine gönderilirken SSL güvenlik sistemi yardımıyla güvenlik altına alınır.

Alisveriş işleminiz sırasında doldurduğunuz formlar ve ödemeyle ilgili ilettiğiniz bilgiler (Kredi karti, fatura adresi, teslimat adresi vb.) 128 bit SSL kullanılarak şifrelenip, COPKONTEYNERI.GEN.TR' sistemleri tarafindan otomatik olarak anlaşmalı bankalara iletilir ve provizyon alınır. COPKONTEYNERI.GEN.TR' yetkilileri dahil kredi kartı bilgilerinize sizden ve bankadan başka kimse erişemez.

COPKONTEYNERI.GEN.TR' sanal mağaza işlemlerinin yürütüldüğü sunucu (server) bilgisayarlar ve diğer çevre donanımlar, güvenlik duvarlarına (firewall) ve network güvenlik sistemlerine sahiptir. SSL (Secure Socket Layer) network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. Ve günümüzdeki tüm tarayıcı programlar (Nestcape Navigator, Internet Explorer vs.) tarafından desteklenmektedir. Tarayıcı programlar SSL bağlantısı gereken durumlarda otomatik olarak işlemlerini yaparlar. SSL, gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. SSL sertifikamız ile alışverişlerinizi gerçekten COPKONTEYNERI.GEN.TR', sitesinde yaptığınız belgelenmektedir.

COPKONTEYNERI.GEN.TR' siz müşterilerimize kolay ve güvenli alışveriş sunmaya devam edecektir.

Güvenlik ve işlemler ile ilgili tüm sorularınız ve önerileriniz için info@ÇÖP KONTEYNERı GEN TR'ye e-posta gönderebilirsiniz.

COPKONTEYNERI.GEN.TR' ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz